Veido pakėlimo procedūros – ne tokios ir brangios

odos pakelimasNeramina labai anksti atsiradusios raukšlės? Galvojate kokiais būdais dabar galima išlyginti odą ilgam laikui? Nuo senėjimo niekas nepabėga, tačiau išvaizdą visada galima kažkiek koreguoti. Jeigu raukšlės atsiranda dėl netinkamo gyvenimo būdo, tuomet jas galima išlyginti specialiomis injekcijomis. Bet, jeigu jos matomos ant veido, tuomet gali prireikti ir veido pakėlimo operacijos. Kam tokia operacija yra reikalinga ir ką iš viso reikia apie ją žinoti – skaitykite žemiau.

Ši operacija dažnai yra derinama su kitomis procedūromis. Trumpai tariant, veido pakėlimo operacija atliekama žmonėms, kurių oda yra plona ir kabanti. Matomas akivaizdus odos susiraukšlėjimas bei jos perteklius. Būtent ši operacija padeda atrodyti jaunesniems. Šia procedūra dabar naudojasi tiek vyrai, tiek ir moterys. Jos trukmė tikrai nėra labai ilga, o rezultatai matomi net kelerius ar dešimt metų.

Kaip bebūtų, veido pakėlimo operacija turi būti atliekama prieš viską kruopščiai suderinus. Kaip ir kitos operacijos, taip ir ši, gali būti atliekama su bendra nejautra arba vietine. Trumpai tariant, po operacijos gali tekti šiek tiek pagulėti klinikoje kol praeis anestetikų poveikis.

Veido pakėlimo procedūra dažniausiai atliekama senesniems žmonėms, tačiau ir jaunesni kartai priversti gultis ant operacinio stalo. Jaunesni žmonės šią operaciją pasitelkia tuomet kai oda kabo dėl tam tikrų ligų poveikio. Pavyzdžiui, netekus didelio riebalų kiekio, net ir ant veido oda gali atrodyti nukarusi. Tad, nebūna kitos išeities, kaip tik pasitelkti šią operaciją.

Veido pakėlimo operacijos metu siekiama odą patempti tiek, kad pasinaikintų jos perteklius po smakru ir kitose panašiose vietose. Taip pat ši operacija gali būti derinama su akių vokų korekcija. Tai būtų naudingiau. Tai reiškia, kad jeigu jus kamuoja nukarusi veido oda ir kabantys vokai, tuomet, ši operacija turi būti derinama kartu su kitomis – kaina ir trukmės bus palankesnės.

Pabrėžiama, kad ne visose klinikose šios procedūros atliekamos. Tad, riekės geria pasidomėti kas šias operacijas atlieka geriausiai, bet nepamirškite, kad dėl profesionalumo lygio gali keisti ir kaina.

Parengta pagal: https://gpklinika.lt/facelift-veido-pakelimas/