Kokias kėdes rinktis biurui?

biuro kedeDirbate biure, kur didžiausi laiko dalį jūsų darbuotojai praleidžia sėdinti? Tai reiškia, kad jūsų darbuotojai patenka į rizikos grupę, kuomet didėja tikimybė, jog jiems atsiras problemos su nugara bei akimis. Reguliuojamos kėdės būtų viena iš išeičių siekiant išvengti tokių problemų. Tačiau, vien jų tikrai nepakaks. Ir taip aišku, kad biuro kėdės turėtų būti pasirenkamos pagal kelis kriterijus, bet nereikia pamiršti, kad reikia rūpintis, kad visi baldai atitiktų kokybės ir saugumo reikalavimus.

Jeigu jau nusprendėte domėtis kokias kėdes biurui rinktis, tuomet neatmeskite galimybės iš karto pirkti ir kitus baldus. Pavyzdžiui, galite įsigyti ir kokybiškus stalus bei suolus, kurių padėtis darbuotojo atžvilgiu irgi gali būti reguliuojama. Paprastai kalbant, ekspertai pataria atidžiau domėti ergonomiškų baldų privalumais, nes jų yra be gali daug.

Kas liečia biuro kėdžių pasirinkimą, pirmiausia reikia suprasti, kad jas rinktis reikia viską derinantis prie darbuotojų. Kas iš to, jeigu nupirksite naują biuro kėdę, bet darbuotojui bus nepatogu ant jos sėdėti? Tad, jeigu norite išvengti laiko gaišimo, tiesiog turėtumėte tartis su darbuotojais kokio tipo kėdės jiems būtų geriausios.

Klabant apie kitus kriterijus renkantis biuro kėdes, verta atminti, kad pigiausias variantas nieko negarantuoja. Reguliuojamos biuro kėdės gali būti ir brangios, ir pigios. Skirtumas tas, kad ant vienų sėdėti yra patogiau, o ant kitų – visai nepatogu. Taip pat daugelis jų yra reguliuojamo aukščio ir ne tik. Bet, kalbant apie kokybę, reikia žiūrėti kokį paminkštinimą kėdė turi. Taip pat apmušalo tipas yra labai svarbus – juk nenorėtumėte biure turėti kėdės, kuri būtų suplyšusi? Tad, būtinai pasidomėkite iš kokiu medžiagų kėdės yra pagamintos.

Taip pat reikia paminėti, kad ne visos biuro kėdės yra saugios naudoti jeigu kalbėtumėme apie jautrią grindų dangą. Matote, vienos kėdės yra su tokiais ratukais, kurie labai lengvai suplėšo linoleumą. Tad, čia taip pat reikėtų žiūrėti kokie yra ratukai, o jeigu kėdė yra be jų – atsižvelgti  kojelių tipą, nes metalinė gali greitai sudraskyti laminatą.

Šaltinis: admodum.lt